0532 111 43 42

YEDEK PARÇA

Oto yedek parça aracınız için gerekli olan ve değiştirilmesi gereken alanın tedariki için gerekli olan şeydir. Yedek parça adından kolaylıkla anlaşılacağı gibi yedekte bekleyen ve hasarlanan parçanın yerine takılan parçalardır.

 

Otomobiller çeşitli sorunlar ile özellikle kaportalarında meydana gelen çizilme, ezilme ve vuruk gibi sorunlarda yedek parçaya ihtiyaç duymaktadırlar. Yedek parçalar sayesinde otomobiller eski sorunsuz hallerine geri döndürülmektedir.

 

Oto yedek parça ile aracınızda hasarlı bölgeleri gönül rahatlığı ile servisimizde değiştirebilirsiniz.

Her yeni şey mutlaka zamanla veya yılların getirdiği yorgunluk ve yıpranmayla eskimeye maruz kalır. Bu durumlar için otomobil üreticileri oto yedek parçalarını üreterek her zaman araçlarının ilk günkü gibi kalmasını isteyen sürücülere hizmet vermektedirler.

 

Otomobiller bakıma ve ilgiye ihtiyaç duyan araçlardır. Nitekim birçok alanda faaliyet gösteren hatta tüm sahnelerde otomobillere ihtiyaç vardır. Bu nedenle otomobillerinde dış etkenlerden veya kazalar sonucunda hasarlanan bölgelerinin değişiminin yapılması gereklidir. Otomobilinize yedek parça taktırırken güvenilir servisimizden hizmet almaya özen göstermeniz sizin adınıza büyük yarar sağlayacaktır.

 

Vass-Mer Otomotiv olarak aracınız için her türlü orjinal yedek parça temin ve servis hizmetlerimiz ile kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

 

 

GALERİ

HAKKIMIZDA

Vass-Mer Otomotiv tüm marka ve modeller için profesyonel oto servis yaklaşımı ve ekonomik fiyat avantajını sunuyor.

 

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi - Cuma 08:00 - 18:00

Cumartesi 8:00 - 15:00

Pazar Sadece Acil Yol Yardım

Periyodik Bakım için lütfen randevu alınız .