0532 111 43 42

OTO TAMİR

Otomobiller hayatı kolaylaştırmak ve ulaşımda büyük katkı sağlamak üzere hayatımızda sürekli kullanmakta olduğumuz araçlardır. Ancak artık neredeyse temel gereksinim haline gelmiş olan otomobiller zamanla çeşitli sorunlar ve arızalar çıkartabilmektedir.

 

Profesyonel oto tamir hizmeti ile otomobilinizde oluşacak tüm sorunların tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Oto tamir servisleri gün içinde kullandığınız ve ulaşım konusunda bütün yükü çeken araçlarınız bakım ve onarımlarını yaptırabileceğiniz yerlerdir.

 

Arabalar belirli bir kilometre yol yaptıktan sonra düzenli olarak bakım görmek ister. Nitekim bu bakımlar motorun birçok farklı parçasında yapılmalıdır ve düzenli olarak motor yağının değişimi gereklidir. Bu nedenden ötürü otomobiller bu bakımlarının yapılmadığı zamanlarda güvensiz araçlar haline gelmektedir. Sonuç olarak trafik kazalarının bir kısmı araçların gerekli bakımlarının yapılmadığı ve tamir edilmesi gereken bir parçanın dikkate alınmadığı gibi durumlarda da meydana gelmektedir.

 

Tüm bu verilere göre oto tamirini sahip olduğunuz aracınıza özen göstererek ve dikkatli bir sürücü olarak her hangi bir küçük arızada bile gösterip yaptırmanız büyük önem arz etmekle beraber her türlü olumsuzluklardan korunmanız aşamasında size faydası olacaktır.

 

 

GALERİ

HAKKIMIZDA

Vass-Mer Otomotiv tüm marka ve modeller için profesyonel oto servis yaklaşımı ve ekonomik fiyat avantajını sunuyor.

 

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi - Cuma 08:00 - 18:00

Cumartesi 8:00 - 15:00

Pazar Sadece Acil Yol Yardım

Periyodik Bakım için lütfen randevu alınız .